We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
کتب درسی پایه دهم رشته علوم تجربی متوسطه دوم icon

کتب درسی پایه دهم رشته علوم تجربی متوسطه دوم

1 for Android

The description of کتب درسی پایه دهم رشته علوم تجربی متوسطه دوم

کتاب های درسی پایه دهم متوسطه رشته علوم تجربی

دانلود فایل کامل پی دی اف کتاب های درسی پایه دهم متوسطه رشته علوم تجربی در سال تحصیلی جدید شامل انگلیسی ، فارسی ، کتاب کار انگلیسی1 ، نگارش1 ، تفکر سواد رایانه ، تعلیمات ادیان اخلاق ، ضمیمه دیدن و زندگی ، عربی ، زبان قرآن ، شیمی1 ، ریاضی1 ، کارگاه کارآفرینی و تولید ، فیزیک ، جغرافیای ایران ، دین و زندگی ، آمادگی دفاعی ، تعلیمات ادیان الهی و اخلاق1 ، زیست شناسی که در این اپ جمع آوری شده و خدمت کاربران عزیز تقدیم می شود .

شما با دانلود برنامه کتاب های درسی دهم متوسطه رشته علوم تجربی می توانید در هر شرایطی و در هر مکانی درس بخوانید ، حمل و نقل کتاب های درسی آن هم کل کتاب ها بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد بنابراین با برنامه کتاب های درسی دهم متوسطه رشته علوم تجربی می توانید در ماشین ، مهمانی ، پارک و در هر جای دیگری کل کتاب های درسی خود را که به صورت پی دی اف در این برنامه قرار داده شده به همراه داشته باشید و از آن استفاده کنید.

کتاب ها به صورت یک مجموعه کامل پی دی اف و جستجوی دروس به صورت کاملا رایگان و بدون نیاز به اینترنت جهت استفاده دانش آموزان و مدارس و مراکز آموزشی می باشد. از دیگر ویژگی های برنامه کتاب های درسی پایه دهم متوسطه رشته علوم تجربی پوشش صفحه به صفحه ی کتاب درسی می باشد.

شما با دانلود برنامه مجموعه کتاب های درسی دهم متوسطه رشته علوم تجربی می توانید به مدت یک سال تحصیلی کلیه کتاب های درسی پایه دهم متوسطه رشته علوم تجربی را به صورت کتاب های همراه در اختیار فرزند خود قرار دهید و تاثیرات مثبت استفاده از آن را در فرزند دلبند خود مشاهده کنید.


برخی از وِیژگی های برنامه پایه دهم متوسطه رشته علوم تجربی شامل :

کیفیت بالای پی دی اف ها*

طراحی ساده و زیبای برنامه*

امکان دانلود هر یک از صفحات پی دی اف*

امکان ذخیره صفحه موردنظر*

قابلیت اشتراک گذاری*

قابلیت جستجو داخل برنامه*
پیشاپیش موفقیت و توفیقات همه دانش آموزان ایران اسلامی را در همه امورات زندگی بالأخص امر تهذیب و تحصیل از خداوند منان مسئلت داریم
Show More

Additional Information

Advertisement
Similar to کتب درسی پایه دهم رشته علوم تجربی متوسطه دوم
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App