کامپوزيت زرنماي کوير icon

کامپوزيت زرنماي کوير APK

 • Author:

  abarapp

 • Latest Version:

  v1.0

 • Publish Date:

  2017-06-07

The description of کامپوزيت زرنماي کوير

موارد استفاده ورق هاي کامپوزيت:

نماي خارجي ساختمان هاي مسکوني، اداري و تجاري
بازسازي نماي ساختمان هاي قديمي
دکوراسيون داخلي (ديوار، سقف، پارتيشن و ...)
نماي خارجي و دکوراسيون فروشگاه ها
تابلوهاي تبليغاتي، پمپ بنزين ها، مراکز خريد، پاساژها و سردرب هاي ورودي
ساختمان هاي عمومي ( فرودگاه، بانک، بيمارستان ، ورزشگاه، ايستگاه مترو و...)
پوشش ستون ها

مزاياي ورق کامپوزيت

سبکي
ورق هاي کامپوزيت داراي وزن کمي حدود 8-5 کيلوگرم در هر مترمربع مي باشند که در مقايسه با ديگر مصالح از قبيل سنگ، شيشه و سيمان داراي پايين ترين وزن ممکن مي باشد. با بررسي هاي بعمل آمده نماي کامپوزيت آلومينيوم حدود 90% سبک تر از سنگ گرانيت، 85% سبک تر از سيمان، 75% سبک تر از شيشه و 50% سبک تر از ورق معمولي است. (کاهش وزن سازه باعث کاهش ضريب زلزله در محاسبات مي باشد).
خواص آکوستيک
فضاي خالي پشت ورق هاي کامپوزيت باعث ايجاد خاصيت آکوستيک مي شود. بعنوان مثال وقتي از يک ورق کامپوزيت در يک ساختمان با ديوارهاي ساخته شده از بتن سبک استفاده مي شود خاصيت عايق بودن صوت آن دو برابر مي شود.

• شکل پذيري
بوسيله ابزار زواياي مختلف با لبه تيز تا 135 درجه را مي توان با اين ورقها ايجاد کرد در حاليکه براي مصالح رايج ديگر فاقد سيمان، سنگ و شيشه اين امر امکان پذير نمي باشد.

• تنوع رنگ
با توجه به وجود تنوع رنگ ورق ها طراحان مي توانند از رنگ هاي بسيار متنوع و مختلف از جمله رنگ هاي متاليک در طرحهاي خود استفاده کنند. براي رنگ کردن پانل ها از سيستمهاي بسيار پيشرفته و با کيفيت بالا استفاده شده است تا رنگ مورد نظر بالاترين کيفيت و بهينه ترين مقاومت را در برابر شرايط نامساعد جوي و آلودگي هاي صنعتي داشته باشد. اين خواص به وسيله پوشش هاي فلورايدي ياPVDFتأمين شده اند.

• مقاومت دربرابر آتش
از لحاظ مقاومت در برابر آتش سوزي اين مصالح در بسياري از کشورها بعنوان مصالح ضد احتراق شناخته شده و مورد استفاده قرار مي گيرد و پس از آتش سوزي نيز براي محيط زيست آلودگي ايجاد نمي کند زيرا تمامي مواد بکار رفته در ساخت آن بدونCFC هستند.

• عملکرد غيريکپارچه در برابر زلزله
با توجه به اينکه اين ورق ها بصورت ثابت به نماي ساختمان متصل نمي شوند، هنگام وقوع زلزله ورق ها در جاي خود حرکت کرده و امکان فرو ريختن آن به حداقل مي رسد.

• امکان آببندي نما
از ويژگي هاي نماي کامپوزيت، امکان آب بندي آن مي باشد به گونه اي که امکان نفوذ آب به زير نما وجود نداشته باشد و آب ناشي از باران و برف پس از هدايت به شيارهاي تعبيه شده از محل معيني خارج مي شوند. همچنين اين ورق ها در مقابل خوردگي ناشي از آب و هوا و باران هاي اسيدي کاملاً مقاوم است و عوامل جوي هيچگونه تأثيري به زيبائي و کيفيت نما نخواهد داشت.

• بي نيازي به شستشو
از ديگر ويژگي هاي اين ورق ها تميز ماندن آن است. دليل اين امر نوع رنگ مصرفي است که در اثر جريان هوا الکتريسيته ساکن در ورق ايجاد نمي شود که گرد و غبار معلق در هوا جذب نشده لذا سطح آن تميز مانده و هرگونه گرد و غبار احتمالي نيز با اولين باران از روي سطح کاملاً شسته مي شود.

• قابليت تعويض پنلها
در صورت بروز هرگونه مشکل در يکي از پانل ها به دلايل مختلف، اين قابليت وجود دارد که بتوان بدون خرابي کل نما تنها پانل آسيب ديده را عوض کرده و يک پانل نو جايگزين آن کرد.
Show More
Advertisement
کامپوزيت زرنماي کوير APK Version History
Request کامپوزيت زرنماي کوير UpdateRequest Update
کامپوزيت زرنماي کوير v1.0 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: v1.0 (1) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2017-08-07

Signature: 0f1398e867b1dc27e963645687a1ba3fed156971 کامپوزيت زرنماي کوير v1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 55ab5d0c935189cc7703813e2179ab7e438e5180

Download APK(13.8 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
کامپوزيت زرنماي کوير Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App