کارت تبریک عید قربان icon

کارت تبریک عید قربان

1.0 for Android

The description of کارت تبریک عید قربان

کارت تبریک عید قربان یک برنامه کارت تبریک زیبا برای به اشتراک گذاری تصاویر برای فصل عید سالم است! همانند ارسال نامه های تولد، می توانید برنامه را باز کنید و بدون هیچ زمان، یک کارت الکترونیکی ایجاد کنید. سفارشی کردن خواسته های خود و تغییر تصویر به چیزی که دوست دارید. شما می توانید قالب های خالی کارت و همچنین کارت های از پیش نوشته شده را انتخاب کنید. سپس کارت تبریک خود را در داخل تلفن یا رایانه لوحی خود ذخیره کنید و خلاقیت خود را با دوستان و خانوادهتان به اشتراک بگذارید.
امکانات
* کارت پستال عید صلوات الله
* تصاویر زیبا از صحنه های عید سعید
* سفارشی کردن خواسته ها و پیام های شما
عید قربان توسط مسلمانان به عنوان جشن قربانی جشن گرفته می شود. این یک تعطیلات عمده اسلامی است. عید قربان عید، زمانی که حضرت ابراهیم (ع)، مایل بود پسرش را به خاطر فرمان خدا فرمان دهد، به یاد می آورد. قبل از زمان فداکاری، خداوند به جای پسرش، یک بز زن را برای قربانی نمود. عید قربان در روز دهم دوی الحجج بر طبق تقویم قمری اسلامی است.
این برنامه درست مثل ارسال کارتهای تشکر می کند. شما می توانید یک تصویر را انتخاب کنید، یک پیام را درون آن بنویسید و سپس آن را با رسانه های اجتماعی یا برنامه های پیام رسانی ارسال کنید.
کارت های آماده
سازنده کارت تبریک نیز با کارت های آماده آماده می شود. فقط "کارت" و سپس "کارت های آماده" را انتخاب کنید. امیدواریم از برنامه لذت ببرید. عید مبارک یا عید قربان عید!
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
کارت تبریک عید قربان Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App