We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
AD
چی‌دان icon

چی‌دان

2.1.5 for Android

The description of چی‌دان

اطلاعات این برنامه مختص شهرستان بستک و مناطق اطراف می باشد.

درباره چی‌دان 

مردم منطقه مانند تمام مردم ایران به دسترسی آسان به خدمات و کالاهای مورد نیاز خود علاقه‌مند هستند. اما گاهی وقتها دسترسی به این اطلاعات به این سادگی امکان‌پذیر نمی‌باشد و زمان‌بر خواهد بود .  

از طرفی بسیاری از صاحبان کسب‌و کار و خدمات به دلیل پهناور بودن منطقه و هزینه بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار و موقعیت‌های موجود جهت معرفی خود دسترسی ندارند . 

چی‌دان جایی است که این دو گروه را در یک مکان مجازی به‌هم می رساند . اپلیکیشنی که از یک طرف دسترسی کاربران را به طیف گسترده ای از خدمات و محصولات و اطلاعات مورد نیاز با استفاده از رایانه و تلفن همراه در زمان و مکان دلخواه ساده و راحت کرده و از طرف دیگر به صاحبان کسب و کار ، خدمات و فروشندگان این امکان را می دهد که کسب‌و‌کار ، خدمات و محصولات خود را بدون نیاز برای سرمایه گذاری در حوزه‌های گران فناوری اطلاعات و بازاریابی به دیگران معرفی نمایند . 

چی‌دان بهترین مکان برای شماست ، تا هم خدمات و بیزنس خود را به دیگران معرفی نمایید و هم به اطلاعات ضروری و مورد نیاز دسترسی پیدا کنید . 

خشت اول چی‌دان در بهار نودوشش گذاشته شد ، تیم جوان چی‌دان با عشق به کارشان و باور به هدفی که داشتند که عبارت از گسترش تجارت الکترونیک ، در دسترس بودن خدمات و معرفی کسب‌و‌کارهای نوپا و بزرگ و رساندن منطقه و استان به جایگاهی که باید در ایران از لحاظ درآمدزایی از کسب‌و‌کارهای اینترنتی داشته باشد ، ظرف زمانی اندک یعنی کمتر از چند ماه توانست اولین نسخه برنامه در پلتفرم اندروید و وب را ارایه دهد .  

دغدغه ما توسعه هر آنچه وجود داشت و بردن آن به سطحی دیگر بود . سطحی بالاتر با اطلاعات دقیق‌تر، کاربردی‌تر و استفاده‌ی آسان .  

این مهم چه در زمینه ی معرفی مشاغل ، تولید محتوا و چه در زمینه تکنیکی رعایت شد .  

آغاز کردن  ، راه سختی داشت ، ولی به هر حال با موفقیت طی شد . الهام بخش ما برای انجام کارمان خدمات رسانی دقیق به همشهریان‌مان بود . 

 هم این که می‌دانستیم هزاران کسب‌و‌کار برای دیده شدن و معرفی کردن هست که هیچ وقت هم شاید نتوان دیدشان ، انگیزه ما را برای تلاش بیشتر دو چندان کرد .  

چی‌دان فقط جای معرفی کسب‌و‌کار شما نیست بلکه چی دان جاییست که قراره فرهنگ منطقه ، زبان ، ضرب المثل هایی که خیلی‌هاشو فراموش کردیم ، غذاهایی که دیگه کسی تو خونه درست نمیکنه، بازی‌هایی که بچه‌هامون دیگه بازی نمی‌کنند ، گپ‌شو‌هایی که دیگه از زبون پدربزرگ و مادر بزرگا نمی‌شنویم و کلی چیز دیگه 

به هر حال اینک ما با شما همسفریم تا با کمک هم بهترین‌ها را برای منطقه فراهم نماییم . 

ما را یاری دهید .
Show More

Additional Information

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App