پارسه icon

پارسه APK

The description of پارسه

​موسسه پارسه پس از ۲۰ سال سابقه ی آموزش کاربردی و موفقیت آمیز در زمینه ی کارشناسی ارشد و دکتری، هم اکنون دریچه ای تازه به دنیای یادگیری دانشجویان گشوده است.

طرح تحول آموزشی پارسه براي اينكه براي دانشجويان ملموس تر باشد در قالب کلاس، آزمون و مشاوره های راه گشا برنامه ريزي شده است.

اساتید پارسه از برترین شیوه های جدید آموزشی که هم اكنون در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد در جهت تشویق و هدایت دانشجویان در روند رسیدن به مرز دانایی بهره مي برند.

دوره آموزشی جدید پارسه با کمترین هزینه بیشترین و بهترین خدمات را در زمینه آموزش کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می دهد.​​

موسسه پارسه در سال جاری، در پي 20 سال تجربه در زمينه آموزش، نسل جدیدی از خدمات را در زمینه ی کلاس ها و آزمون های آزمایشی ارائه داده است.

كلاس هاي حضوري به گونه اي طراحي شده اند تا تضمين كننده ي قبولي دانشجويان در كنكور ارشد در دانشگاه هاي خوب ايران باشد. ضمن قبولي در كنكور ارشد دانشجويان به گونه اي در طي دوره آموزش مي بينند كه در مرز دانايي قرار بگيرند. آزمون هاي آزمايشي طوري طراحي شده اند تا بستري را براي دانشجو فراهم كند كه بتواند به بالاترين سطح آگاهي در دروس مورد نظر براي كنكور ارشد برسد.

بی نهایت آزمون دانش افزایی،
۷ مرحله آزمون دانشیار ماهانه
و ۳ مرحله آزمون جامع مرز دانایی (شبیه سازی آزمون کارشناسی ارشد)
دانشجويان را به سطح مطلوب براي موفقيت در كنكور ارشد مي رساند.
همراه با پارسه موفقيت تان را تضمين كنيد.
Parseh.ac.irمسابقه بزرگ حل خلاقانه سوالات آزمون ارشد ۹۵ در ده رشته برگزار می شود. داوطلبان آزمون ارشد و تمام علاقمندان می توانند در مسابقه شرکت کنند. پاسخ ها بصورت عکس ارسال می شود. شرکت کنندگان در مسابقه از طریق ارسال پاسخ، کامنت گذاشتن درمورد پاسخ ها و لایک کردن پاسخ ها می توانند در مسابقه شانس برنده شدن داشته باشند.

به ۳۲ نفر از ارسال کنندگان پاسخ که بیشترین لایک را دریافت کنند ۳۲ اپل واچ تعلق میگیرد و برندگان از بین افرادی که پاسخ آن ها را لایک کرده اند، قرعه کشی انجام می دهند و هدایایی اعطا می گردد.

سوالات آزمون ارشد ۹۵ در بازه زمانی شنبه مورخ ۹۵/۰۲/۱۸ ساعت۲۴ لغایت دوشنبه مورخ ۹۵/۰۲/۲۰ ساعت۲۴ روی اپلیکیشن قرار میگیرد. بلافاصله بعد از قرار دادن سوالات مسابقه آغاز می شود.

از تاریخ ۹۵/۰۲/۲۱ لغایت ۹۵/۰۲/۳۰ می توانند پاسخ های خود را ارسال نمایند. همزمان با شروع مسابقه لغایت ۹۵/۰۳/۱۳ امکان لایک کردن پاسخ ها و ارسال کامنتها وجود دارد.

در نیمه دوم تیرماه برندگان اعلام می شوند و جوایزشان اهدا می شود.
Show More
پارسه APK Version History
Request پارسه UpdateRequest Update
پارسه 1.0 for Android 4.2+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.2+ (Jelly Bean MR1, API 17)

Update on: 2016-06-14

Signature: 42c40075648d7530a56489dfdb5baa474f297574 پارسه 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 5fd78c3e1148efea639699f77d2799c76eb316e4

Download APK(5.2 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App