مدیریت دانلود icon

مدیریت دانلود APK

  • Author:

    Gholab Abadi

  • Latest Version:

    2.0_w3

  • Publish Date:

    2017-09-27

The description of مدیریت دانلود

دانلود منيجر ها نرم افزار هايي هستند كه باعث مي شوند شما ماكزيمم سرعت دانلود را داشته باشيد. معمولا بهترين دانلود منيجر ها از نهايت سرعت سرور با توجه به سرعت اينترنت شما استفاده مي كنند.

معمولا سرعت هايي كه ما براي اينترنت استفاده مي كنيم آنقدر پايين هست كه كند ترين سرور ها هم از آن سريع ترند ! البته گاهي اوقات سرور ها آن قدر شلوغ مي شوند كه از مرز سرعت هاي اينترنت ما هم مي گذرند.

پس بهترين دانلود منيجر بايد بتواند بيشترين سرعت دانلود را به شما بدهد به همراه امكانات ديگر كه با نام خود آورده Manager  !

يكي دیگر از عواملي كه محبوبيت اين نرم افزار ها را بالا مي برد اين است كه امكانات مديريت دانلود هايتان را به شما مي دهد كه بسته به نرم افزاري كه استفاده مي كنيد از آن ها بهره مي بريد. مثلا اكثر دانلود منيجر ها  امكاناتي مثل تنظيم كردن ترتيب دانلود ها , زمان  آن ها , سرعت مختص به هر كدام و يا اينكه با توجه به نوع هر فايل آن را در جاي  مشخصي ذخيره كند و البته 10 ها قابليت ديگر.

و اما شما اگر اهل دانلود كردن باشيد و بخواهيد آن ها را به خوبي مديريت كنيد و البته سرعت آن ها را افزايش دهيد به دنبال يك دانلود منيجر خواهيد رفت.

◄ این نرم افزار یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته بر فایل های دانلودی برای سیستم عامل اندروید می باشد و اگر هنوز در تصميم گيري براي انتخاب يك دانلود منيجر خوب مشكل داريد به شما پیشنهاد می کنم دانلود این برنامه را از دست ندهید. ►
Show More
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App