آموزش سریع انگلیسی بخش هفتم icon

آموزش سریع انگلیسی بخش هفتم APK

The description of آموزش سریع انگلیسی بخش هفتم

دانلود رایگان آموزش زبان نصرت
آموزش زبان نصرت یکی از بهترین روش های آموزش زبان می باشد که با تلاش فروان این را به صورت کتاب صوتی درست کرده و برای استفاده ی عموم قرار داده ام البته برای شما دوستان گرامی که از اینترنت کم سرعت استفاده می کنند به صورت فایل های با اندازه تقریبا 50 مگابایتی آپلود شده وبه 15 بخش تقسیم شده مکالمه زبان از مبتدی تا پیشرفته با آموزش گرامر. تلفظ کلمات به همراه آموزش بسیاری از جملات و لغات پر کار برد زبان مطابق با آخرین متد های آموزش زبان دنیا به صورت رایگان !
اما مختصری توضیح در مورد این آموزش:
آموزش مکالمه زبان انگليسي نصرت به زبان فارسی در 90 روز بدون نياز به کتاب، جزوه و مدرس فقط با اختصاص دادن 30 دقيقه در هر روز. در اين مجموعه از آخرين روش هاي آموزش زبان انگليسي استفاده شده است که جزء موفق ترين روش هاي آموزش زبان مي باشد. نيازي به گوش دادن دوباره و يا نوشتن نيست در واقع شما چيزي نمي آموزيد بلکه اين دروس با فرمولي که در قرارگيري کلمات و جملات آن با فاصله هاي زماني خاص در آن مخفي است انگليسي را به شما خيلي آسان مي آموزد فقط بايد گوش کنيد.
اما راز موفقيت چيست؟
این مجموعه، کلمات و جملات را با فاصله زماني مشخصي تکرار مي کند و شما آنها را بدون آنکه متوجه شويد ياد مي گيرد. راز اين موفقيت در زمانهاي خاص است که فرمولش هيچگاه لو نرفته است. براي هر جلسه در اين سه ماه يک درس صوتی داريد که با مرور کردن و رعايت زمان بندي نبايد از بين رود (براي هر روز فقط يک درس را گوش دهيد).
توضیحات تکمیلی به زبان موسسه تولید کننده:
این متد را یک نابغه زبان شناس انگلیسی اختراع کرده و موسسه نصرت آن را به صورت فارسی در آورده آقای نصرت بخاطر همین از طرف دانشگاه صنعتی شریف به لقب مبتکر نمونه انتخاب شده.
شما بعد از دانلود این آموزش و گوش کردن بر طبق متد مشخص شده که در طول فراگیری آموزش با آن مرحله به مرحله آشنا می شوید، متوجه می شوید که چه تغیری در زبان شما روی می دهد . شما به راحتی فیلمهای آمریکایی به زبان اصلی را خواهید فهمید. شما به راحتی به انگلیسی صحبت می کنید و کاملاً می توانید ارتباط برقرار کنید. احساس می کنید معجزه‌ای روی داده است. چیزی که بعد از سالها حضور در کلاسهای زبان در دست یابی کامل به آن موفق نشده بودید در ظرف کمتر از ۳ ماه به بهترین نحو با کمترین زحمت محقق خواهد شد. باور کردنش کمی مشکل است اما چند چیز را به خاطر داشته باشید. نصرت معتبرترین موسسه تند خوانی و زبان درکشورایران است.با این اپلیکیشن نه نیاز به تمرین هست نه نیاز به دوباره گوش کردن نه نیاز به نوشتن.
از بارز ترین خاصیت های این آموزش واین اپلیکیشن این است که حتي در مسافرت هم مي تواند زبان انگليسي را به خوبي به شما آموزش دهد.
روش استفاده آسان براي تمامي سنين
پروفایل فیسبوک من
www.Facebook.com/hadi.tamaki
اگر از برنامه خوش تان آمد یک صلوات برای اموات خود واموات بنده بگویید
Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App