כרטיסי ברכה לבר ובת מצווה icon

כרטיסי ברכה לבר ובת מצווה APK

  • Author:

    MobileReliant

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2018-04-03

The description of כרטיסי ברכה לבר ובת מצווה

כרטיסי ברכה לבר-בת מצווה היא הדרך הנעימה להכין כרטיסי ברכה לחגוג את האירוע בבר ובת מצווה. פתח את יצרן הכרטיסים האלקטרוניים ובחר כרטיס. שנה את המשאלה וערוך את התמונות לפי בחירתך. אתה יכול לבחור מראש או מראש כרטיסי ברכה או לבחור תבנית ריקה ולהתאים אישית את ברכות בפנים. אתה יכול לשמור את כרטיסי ברכה בתוך האלבום של הטלפון שלך, וגם לשתף את מוצרי כרטיס ברכה הסופי שלך עם חברים ובני משפחה באמצעות הודעות או יישומי מדיה חברתית.
לברכה ולבר מצווה זו יש תכונות רבות, כולל קישוטים ייחודיים לבר ובת מצווה; משמעות בר ובת מצווה; כרטיסי ברכה יפים ותמונות בר ובת מצווה. עכשיו הגיע הזמן לחגוג את הפסטיבל על ידי שליחת כרטיס לחברים.
בר מצווה ובת מצווה הם פולחן יהודי של בנים ובנות בהתאמה. על פי ההלכה, כאשר בנים מגיעים לגיל 13, הם אחראים למעשיהם והופכים ל"מצווה ". כאשר בנות מגיעות לגיל 12, הן הופכות ל"מצווה ". בעקבות הטקס הזה, הנערים והנערות שהפכו לבר ובת מצווה לוקחים על עצמם את האחריות למעשיהם ביחס למסורת היהודית, למשפט ולאתיקה. טקס זה נערך בדרך כלל בשבת הראשונה לאחר יום ההולדת ה -13 של הנערים והנערות.
עכשיו זה המאה ה -21 ואתה יכול לשלב את העוצמה של מדיה חברתית, Apps וכרטיסי ברכה. ניתן ליצור כרטיס בר ובת מצווה באמצעות אפליקציית המשאלות שלנו!
כיצד אתה משתמש באפליקציה?
אם השתמשת יצרנית כרטיס ברכה לשלוח כרטיסי יום הולדת, יישום זה הוא בדיוק מתאים לך. לאחר פתיחת האפליקציה ניתן ליצור בר מצווה ובת מצווה. בחר את התבנית המועדפת עליך והתחל להתאים אישית את ההודעה. ואז לשמור את המוצר הסופי לטלפון שלך ולשתף אותו עם חברים או עמית לעבודה שלהם בר מצווה / בת מצווה!
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
כרטיסי ברכה לבר ובת מצווה Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Download
APKPure App