חמדה icon

חמדה APK

  • Author:

    Teleclal

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2014-05-27

The description of חמדה

מאפייה ביתית , נפתחה באוקטובר 2005 ברחוב קרליבך 13 בתל אביב. המאפייה היא למעשה המשכו של עסק קטן יותר שקיים משנת 98, שעיקר עיסוקו היה ייצור עוגות שמרים לבתי קפה. במרוצת השנים עוגות השמרים של חמדה הפכו לשם דבר, ועם הצטרפותן של שלוש הבנות לעסק הוחלט על הגדלת העסק, פנייה גם לקהל פרטי, והעשרת מיגוון המוצרים המוצע.

כיום, ''חמדה עוגות'' מציעה מיגוון רחב של עוגות ומאפים מלוחים בחנות הדגל ברחוב קרליבך, (כפי שניתן לראות בתפריט). כמו כן מספקת ''חמדה עוגות'' עוגות מסוגים שונים לבתי קפה רבים ברחבי הארץ.
במקביל לפעילות הנ''ל ''חמדה עוגות'' מספקת מענה ופיתרון לאירוח במשרדים , ישיבות וכנסים למיניהם, וכן מעניקה פתרונות אירוח חלבי לאירועים פרטיים קטנים, עד לסדר גודל של 200 אורחים.

ב''חמדה עוגות'', נעשה שימוש בחומרים טיבעיים בלבד, וכל המוצרים טריים מידי יום!!!! אנו לא משתמשים בחומרים משפרי טעם וריח, בצבעי מאכל, מייצבים, משפרי אפייה, משפרי הקפאה ושאר כימיקלים. הייצור במקום הוא ידני ומבוסס על טהרת הביתיות וטבעיות. כל חומרי הגלם שלנו הם מהאיכותיים ביותר הקיימים בשוק, והמתכונים הם פרי דימיונם של השף קונדיטורים שלנו, שבנוסף לחומרי הגלם, יוצקים לתוך העשייה כולה הרבה מאוד אהבה בכלל ואהבה למזון בפרט.
מדיי שנה בחגי ישראל השונים, מציעים ב''חמדה עוגות'' מיגוון עוגות ומאפים המתאימים לחגים, ובכל שנה ריענונים וחידושים.

קפה חמדה באבן גבירול הוא בית קפה ייחודי, המשלב בתוכו חנות לממכר עוגות, מאפים וקונפיטורות.
כמו במאפיה הממוקמת ברחוב קרליבך 13, גם בבית הקפה שלנו שמרנו על עקרונות של ביתיות, משפחתיות ופשטות, הבאים לביטוי בעיצוב המקום, באווירה ובתפריט.

בית הקפה השכונתי מהווה פינה חמימה ורגועה, במרכז רחוב אבן גבירול המתחדש.
כמו תמיד... אנו מזמינם אתכם לבוא לבקר, ולהנות ממטעמי המקום ומהאווירה הייחודית.
באהבה צוות חמדה.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App