הנתיב המהיר - Smartlane icon

הנתיב המהיר - Smartlane APK

  • Author:

    Smartlane App

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-10-25

The description of הנתיב המהיר - Smartlane

Smartlane הופכת את הנתיב המהיר לנתיב חכם כך שתוכלו לחסוף כסף רב בתשלום עבור הנתיב המהיר לתל אביב.
קבלו התראה למכשירכם בכל פעם שהמחיר בנתיב המהיר מגיע למחיר שאתם קבעתם שאתם מוכנים לשלם. כך, תוכלו לדעת מתי לצאת מהבית ולחסוך בזמן.
בחרו את המחיר המקסימלי אותו אתם מוכנים לשלם בכל נסיעה על הנתיב המהיר ובחרו את טווח הזמן בו אתם מעוניינים לעלות על הנתיב וקבלו התראה למכשירכם כאשר בקשתכם מתמלאת. בנוסף, בכל רגע נתון ניתן לראות באפליקציה את המחיר בנתיב המהיר בזמן אמת, בלי צורך לרענן.
Smartlane פותחה על מנת להקל על אותם אנשים העוברים בכל בוקר את הנסיעה הקשה לתל אביב. תשלום עבור הנתיב המהיר יכול להיות הוצאה גדולה מאוד ומכאן הרצון לחסוך ולצמצם את ההוצאות הכספיות. בימים אלו אנו עובדים על אפשרויות נוספות שיהפכו את הנסיעה המפרכת לקלה אף יותר לציבור הנוסעים.
נשמח לקבל רעיונות, הצעות, הערות, שאלות ובקשות דרך ״שליחת משוב״ באמצעות אימייל שניתן לעשות דרך תפריט האפליקציה. כל התייחסות תקבל את מלוא תשומת הלב. אתם מוזמנים לשלוח לנו משובים, לשתף ולדרג את האפליקציה.

SmartLane והשירותים במסגרתה מוצעים כפי שהם ולפי זמינותם, בלא כל התחייבות ו/או מצג, מפורש או משתמע. SmartLane מצהירה כי יתכן ויהיו פערי מידע בין המחיר המוצג במסגרתה לבין המחיר המוצג בנתיב המהיר. SmartLane אינה אחראית לתקינות השירותים ולא תשא בכל אחריות בשל נזקים שיגרמו למשתמשים בין ישירים ובין עקיפים.

Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App