הופליקציה - אפליקציות לעסקים icon

הופליקציה - אפליקציות לעסקים

1.01.0 for Android

The description of הופליקציה - אפליקציות לעסקים

הופליקציה- אפליקציה ידידותית וחכמה באמצעותה תוכלו לשמור על קשר רציף עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים במינימום מאמץ ומשאבים. ההופליקציה שהקמתה אורכת מספר ימים בלבד, בעלות נמוכה במיוחד, מספקת לכם "טביעת אצבע" אסטרטגית על מסך הבית של הסלולארי של הלקוחות שלכם, ואלו שתרצו שיהיה לקוחות שלכם.

הופליקציה הוקמה כדי לאפשר לעסקים קטנים ובינוניים בארץ ובעולם גישה לכלים עסקיים טכנולוגיים מתקדמים, אשר עד היום היו יקרים מאוד ולכן היו נחלתם הבלעדית של חברות גדולות ובעלות תקציבים נדיבים. עם חזון זה אנו מכוונים להנגיש את הכלים הטובים ביותר לעסקים, בעלויות מתאימות וברמת שירות גבוהה.

את המומחיות והנסיון הרב שלנו בעולם פיתוח התוכנה בחברות גדולות וקטנות רתמנו לטובת פיתוח טכנולוגיות ותהליכי עבודה המאפשרים לנו לספק אפליקציות איכותיות ומותאמות אישית לעסקים, ומאפשרות לעסקים לשמור על קשר רציף עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים, במינימום מאמץ ומשאבים.

אפליקציה, הידועה כאתר האינטרנט של שנת 2015, הינה מוצר שיווקי בגדר חובה לעסקים ורשתות ענק. כעת, עם ההופליקציה- הכלי שעד כה היה שמור "לענקים" בלבד, מגיעה האפליקציה לכולם.

ממחקרים שנערכו באחרונה עולה כי מרבית זמן הגלישה נעשה באמצעות מכשיר הסלולארי, כאשר המחשבים והטבלטים למיניהם נדחקים הצידה, אז למה לא למקד שם את המאמץ השיווקי?
Show More
Advertisement
Similar to הופליקציה - אפליקציות לעסקים
Comment Loading...
Ooops! No such content!
הופליקציה - אפליקציות לעסקים Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App