הגרלות תחרויות ופרסים icon

הגרלות תחרויות ופרסים APK

  • Author:

    SignIn

  • Latest Version:

    1.3

  • Publish Date:

    2017-01-08

The description of הגרלות תחרויות ופרסים

מי לא אוהב לקבל מתנות? טיסות לחו"ל, מוצרים לבית, אירוח בבתי מלון, בגדים ותכשיטים, משחקי מחשב, כרטיסים להצגות, להופעות ולסרטים והזמנות למסעדות יוקרה.

מסתבר שברשת יש מידי יום עשרות או מאות הגרלות , תחרויות , מבצעים והזדמנויות המאפשרים לכל אחד ואחת מאתנו לזכות באלפי פרסים.
אין צורך לרכוש מוצר או להתחייב לעשות משהו, ולא תמיד חייבים חשבון ב"פייסבוק" - ברוב התחרויות צריך רק לבצע פעולה כלשהיא כמו העלאת תמונה מצחיקה או כתיבת תגובה מקורית, ובחלקן צריך פשוט לעשות לייק, לשתף או רק להירשם עם כתובת דוא"ל מעודכנת.

הבעיה היא שמרוב עצים לא רואים את היער – עד היום, לא היתה שום דרך נוחה לעקוב אחר כל התחרויות וההגרלות הללו, לא כולן מפרסמות תשדירי פרסומת בטלוויזיה או בעיתונות, ואם לא נחשפתם אליהן דרך חברים – יש סיכוי גדול שתפספסו אותן, וכמו שאומר הפתגם – "מי שלא ממלא – לא זוכה..."

אפליקציה זו נוצרה כדי לתת מענה ולרכז במקום אחד את כל התחרויות, ההגרלות, ההנחות , הסקרים והמתנות שמצאנו מידי יום באינטרנט, בארץ ובעולם.
האפליקציה מתעדכנת על בסיס יום-יומי ואנו (נשתדל) להעלות כל מה שנמצא, אבל נשמח להתעדכן על ידכם בעמוד הפייסבוק שלנו אם פספסנו משהו.

אנו ממליצים לכם להיכנס מידי יום כדי להתעדכן בתחרויות וההגרלות החדשים, כדי שלא תפספסו ואח"כ תצטערו..

שתפו את חבריכם ומשפחותיכם – כך תוכלו להגדיל את הסיכוי לזכייה.

אתם מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק של האפליקציה:
https://www.facebook.com/MazalTov555

ו/או לאתר האינטרנט:
www.mazal-tov.net

כדי להישאר מעודכנים.

אז בפעם הבאה, רגע לפני שאתם מזמינים חופשה, רוכשים מוצר חדש ויקר או אפילו סתם רוצים לצאת לסרט או למסעדה – היכנסו לאפליקציה, בחרו את הקטגוריה המתאימה ואולי המזל יהיה בדרך אליכם.

**שימו לב**
אין לאפליקציה (ישומון) זה כל קשר ו/או אחריות אל המפורסם בתחרויות, קופונים , מבצעים , סקרים וההגרלות המוזכרים ואינם באחריות בעלי אפליקציה (ישומון) זה.
כל תלונה או בעיה יש לפנות ישירות אל בעלי האתר שאירגן את התחרות או ההגרלה.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App