We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Соціальний простір і час. Безк icon

Соціальний простір і час. Безк

1.1 for Android

The description of Соціальний простір і час. Безк

Шевчук Л.Т. Соціальний простір і час: теоретико-методологічні основи формування та проблеми використання : монографія / Любов Шевчук. — Львів : Видавництво ТзОВ «Ліга-Прес», 2016. — 156 с. ISBN 978-617-397-131-6

У монографії висвітлено теоретико-методологічні основи формування соціальних простору і часу. Проаналізовано науковий дискурс поняття простору, показано підходи до визначення його видів. Розвинуто концепцію. соціальних простору і часу. Основний акцент зроблено на урбаністичному вимірі їх використання з виявленням специфіки залежно від типу міст. Досліджуються проблеми використання соціальних простору і часу на прикладі міста Львова. Запропоновано авторське бачення просторово-часової концепції розвитку міста Львова на майбутнє.

Монографія буде корисною для фахівців у галузях регіоналістики, економіки, економічної географії, державного і муніципального управління, усім, хто цікавиться просторовою тематикою й стратегічним аспектом розвитку міста Львова. Безкоштовна версія.
Show More

Соціальний простір і час. Безк Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App