Розмитнення авто icon

Розмитнення авто APK

  • Author:

    rSen

  • Latest Version:

    0.2

  • Publish Date:

    2015-09-04

The description of Розмитнення авто

СКАСУВАННЯ РОЗМИТНЕННЯ І АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ НА ІМПОРТ АВТО

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:
Скасуйте розмитнення і акцизний збір, скільки можна народ доїти, цього немає ні в одній цивілізованій країні.

Що таке "віджет"
Віджет - це маленька програма, яка розташовується на робочому столі операційної системи Android і служить для виведення певної інформації. Наприклад, це може бути віджет погоди або годинник зі стрілками.

У старих версіях Android установка віджета здійснювалася за допомогою довгого натискання на вільному місці робочого столу. Після такого натискання з'являється контекстне меню Android, в якому одним з пунктом буде "Віджет" (або "Графічні фрагменти").

У нових версіях системи натискаємо сенсорну кнопку "Меню" Вашого пристрою, перед Вами з'явиться список дій, які Ви можете виконати, у тому числі і пункт "Додати", що дозволяє управляти графічними елементами на робочому столі.

Крім того, для управління всіма віджетами в старших версіях ОС Android є окрема закладка, яку можна викликати, зайшовши в головне меню додатків (зазвичай воно викликається натисканням кнопки по центру внизу дисплея, хоча в прошивках окремих виробників це може бути реалізовано і по-іншому. ) Після натискання цієї кнопки ви побачите дві закладки: "Додатки" і "Віджети". Заходьте в другу, і, гортаючи її, вибирайте той віджет, який відповідає Вашим потребам.

Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Розмитнення авто Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App