Риби України icon

Риби України APK

117 votes, 4.1/5
  • Author:

    MP Fish

  • Latest Version:

    5.14.0701.08

  • Publish Date:

    2014-07-30

The description of Риби України

Риби України - найповніший атлас - визначник риб України для рибалок - любителів.

В атласі представлені 111 основних видів морських і прісноводних риб, що мешкають на Україні і у її берегів.

Для кожної риби наведені: оригінальна кольорова ілюстрація, словесний опис ознак, загальна біологічна характеристика, місцеві назви на 30 мовах і наукове биномиальное назва латиною, споріднені види, особливості нересту риби, деталі розвитку малюків і зростання, характерне харчування риби, ареал поширення виду і улюблені місця і спосіб життя.

Для всіх риб приведена біометрична інформація - середні та максимальні зафіксовані розмір і вага, вік, місяці нересту і деталі його.

Якщо ж Ви захочете дізнатися в яких місцях, на яку наживку (залежно від пори року) і якими снастями Вам ловити - ми пропонуємо Вашій увазі додаток «Планета Риб».

А якщо Ви захочете дізнатися, в який день варто піти на риболовлю, щоб не залишитися без улову - ми пропонуємо Вам встановити додаток «Календар кльову «Планети Риб»». Ця програма вбудовується в атлас, і прямо з атласу Ви зможете подивитися прогноз по своїй коханій рибі.

Атлас пов'язаний з хмарним он-лайн сервісом www.mp-fish.com, де можна подивитися фотографії цього виду в уловах аматорів риболовлі не тільки в Україні, але і по всьому світу.

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App