Паркинг Кочани icon

Паркинг Кочани APK

  • Author:

    PlayMid

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-08-09

The description of Паркинг Кочани

Оваа апликација Ви овозможува поедноставен и побрз начин на плаќање паркинг во Кочани. Единствено треба да ги зачувате вашите регистрации и да изберете за која регистрација сакате да платите паркинг.
Не заборавајте да го Стопирате паркингот кога ке ја тргнете вашата кола од истиот.
Апликацијате е наменета исклучиво за град Кочани.
Show More
Advertisement
Паркинг Кочани APK Version History
Request Паркинг Кочани UpdateRequest Update
Паркинг Кочани 1.0 for Android 4.1+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

Update on: 2016-08-15

Signature: db2347b865581e5bcbeced7575c54d125aa2c885 Паркинг Кочани 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 6fed6f618bd9f7117953d2e5b149f40635b4ab1a

Download APK(1.3 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Discover
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App