Најди TAXI icon

Најди TAXI APK

2 votes, 5.0/5

The description of Најди TAXI

Најди TAXI е апликација која ви помага при повикување на такси во друг непознат град. Тие таксии компании кои се внесени во апликацијата се достапни, а истите и работат на приницпот на пуштање на сигнал, во случај да немате доволно кредит на вашата сметка. Со самото избирање на градот и избирање на посакуванта компанија, телефонот автоматски ке го повика бројот на такси кпманијата.
СЕ НАДЕВАМ ДЕКА КЕ ВИ БИДЕ ОД КОРИСТ!
Show More
Најди TAXI APK Version History
Request Најди TAXI UpdateRequest Update
Најди TAXI 1.0.3 for Android 1.5+ APK Download

Version: 1.0.3 (1) for Android 1.5+ (Cupcake, API 3)

Update on: 2016-08-03

Signature: 10314ab62ac8945e30b701f9b5894c188f17cc41 Најди TAXI 1.0.3(1) apk safe verified

APK File SHA1: 43dd9f6b9fb723cf939159dcd30aa4ac5ae63271

Download APK(1.3 MB)

Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App