We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Музичний словник 1.0 icon

Музичний словник 1.0

1.01.0 for Android

The description of Музичний словник 1.0

Програма “Музичний словник” адресована майбутнім та практикуючим вчителям музичного мистецтва в загальноосвітній школі (зокрема студентам факультету початкової освіти), а також захопленим музикою освітянам та учням. Використання цієї програми допоможе формувати систему точних музичних понять, полегше їх розуміння шляхом мультимедійної ілюстрації, сприятиме розвитку аналітичних вмінь щодо понятійно-категоріального апарату з теорії музики та музикознавства.
Програма «Музичний словник» містить основні поняття та їх визначення, зібрані (та перекладені на українську мову) з 17 джерел – словників, шкільних підручників, енциклопедій. У середньому до кожного поняття подано 5-10 означень. Нажаль, у сучасних підручниках внаслідок «спрощення» деякі означення втратили точність. Тому окремо виділені кольором рекомендовані означення, які вже адаптовані до викладу на уроках.
Інтерфейс програми містить список термінів (зліва) та список тлумачень обраного поняття (поцентру). Кожне означення має точне посилання на джерело, складене згідно правилам оформлення бібліографії. Головну новизну складає музична ілюстрація поданих понять, яка реалізована засобами вбудованого аудіоплеєра з дібраним звуковим матеріалом. Такий підхід до проектування програм навчального призначення з музичного мистецтва є актуальним та враховує специфічний для цієї сфери принцип наочності. Користувачі можуть скористатися фільтром «по джерелах», доповнювати словник новими поняттями та означеннями, редагувати їх, видаляти, додавати власні музичні приклади.
Програма має зручну та інтуітивно зрозумілу навігацію, мінімалістичний дизайн, а також спеціальну екопідказку для “збереження” зору користувачів.
Show More

Музичний словник 1.0 Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App