Македонски Рецепти (Makedonski Recepti) icon

Македонски Рецепти (Makedonski Recepti) APK

  • Author:

    MartinGele

  • Latest Version:

    1.1

  • Publish Date:

    2017-08-28

The description of Македонски Рецепти (Makedonski Recepti)

Останете инспирирани со традиционални македонски рецепти и рецепти кои се во тренд во светот. Македонски Рецепти е тука за да ве води низ кулинарска потрага по нови вкусови и да ви помогне да креирате магија во вашата кујна!

Македонски Рецепти може да ги задоволи вашите секојдневни потреби, без разлика дали станува збор за неделни грицки, рецепти за почетници, празнични рецепти, брзи рецепти, божиќни рецепти, рецепти за ручек или вечера итн. Пробајте нови забавни рецепти или пресоздајте ги вашите омилени рецепти, бидејќи имаме бројни рецепти кои ќе одговараат на секој од вас!

Категории: Погледнете рецепти по категории во зависност од вашите преференции - Јадења со свинско мес, Риба, Супи, Салати, Јадења за вегетаријанци, , Вегански, итн, наместо пречистување преку несакани рецепти.


Омилени: Омилете рецепти кои ќе го фатат окото за вашата сопствена колекција! Секогаш можете да се потпрете на овие рецепти кога сте во расположение да зготвите нешто прекрасно!

Листа за купување: Сите состојки што треба да се купат на едно место. Направете ја вашата листа за купување додека листате низ рецепти, за брз пристап додека сте во продавницата.

Уредниот изглед на апликацијата обезбедува непречено искуство за готвење. Чекор по чекор инструкции предвидени за секој рецепт и прошетка низ целата постапка, без премногу опструкции за корисникот.

Симнете ја Македонски Рецепти денеска и извадете го од вас куварот кои ќе прими комплименти за секој вкусен зготвен оброк!
Show More
Advertisement
Македонски Рецепти (Makedonski Recepti) APK Version History
Request Македонски Рецепти (Makedonski Recepti) UpdateRequest Update
Македонски Рецепти (Makedonski Recepti) 1.1 for Android 4.1+ APK Download

Version: 1.1 (6) for Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

Update on: 2017-10-27

Signature: d0e89d0126c533820ec063f3413238e39127bad2 Македонски Рецепти (Makedonski Recepti) 1.1(6) apk safe verified

APK File SHA1: 2d3d761680175a418c2598d370f75bcd3971dc28

Download APK(10.8 MB)

Македонски Рецепти (Makedonski Recepti) 1.0 for Android 4.1+ APK Download

Version: 1.0 (5) for Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

Update on: 2017-08-23

Signature: d0e89d0126c533820ec063f3413238e39127bad2 Македонски Рецепти (Makedonski Recepti) 1.0(5) apk safe verified

APK File SHA1: 199a5c6c688e3364b5be930f2fae51753a5f9d7c

What's new: -More delicious recipes -Better user experience-Post your own recipe

Download APK(10.6 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Македонски Рецепти (Makedonski Recepti) Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App