Закон про зброю icon

Закон про зброю APK

  • Author:

    rSen

  • Latest Version:

    0.2

  • Publish Date:

    2015-09-02

The description of Закон про зброю

Що таке "віджет"

Віджет - це маленька програма, яка розташовується на робочому столі операційної системи Android і служить для виведення певної інформації. Наприклад, це може бути віджет погоди або годинник зі стрілками.

У старих версіях Android установка віджета здійснювалася за допомогою довгого натискання на вільному місці робочого столу. Після такого натискання з'являється контекстне меню Android, в якому одним з пунктом буде "Віджет" (або "Графічні фрагменти").

У нових версіях системи натискаємо сенсорну кнопку "Меню" Вашого пристрою, перед Вами з'явиться список дій, які Ви можете виконати, у тому числі і пункт "Додати", що дозволяє управляти графічними елементами на робочому столі.

Крім того, для управління всіма віджетами в старших версіях ОС Android є окрема закладка, яку можна викликати, зайшовши в головне меню додатків (зазвичай воно викликається натисканням кнопки по центру внизу дисплея, хоча в прошивках окремих виробників це може бути реалізовано і по-іншому. ) Після натискання цієї кнопки ви побачите дві закладки: "Додатки" і "Віджети". Заходьте в другу, і, гортаючи її, вибирайте той віджет, який відповідає Вашим потребам.


ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:
ВГО «Українська асоціація власників зброї» вимагає:

1. Доповнити статтю 27 Конституції України частиною четвертою такого змісту:
«Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров'я, житла та власності, життя і здоров'я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України.
Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю регулюється відповідним законом та може бути обмеженою лише за рішенням суду щодо окремої особи».

2. Негайно ухвалити Закон «Про цивільну зброю і боєприпаси» №1135-1.

Георгій Учайкін,
голова наглядової ради ВГО "УАВЗ"

Show More
Advertisement
Закон про зброю APK Version History
Request Закон про зброю UpdateRequest Update
Закон про зброю 0.2 for Android 4.0+ APK Download

Version: 0.2 (2) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-02-03

Signature: 7e4a27b6a4cd38c2fc9c4705c433848807c94eeb Закон про зброю 0.2(2) apk safe verified

APK File SHA1: 45076d793a6742d125ca205a6f03f04455c8ec24

Download APK(3.8 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Закон про зброю Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App