Вараш (Кузнецовськ) Тест, як ти знаєш місто? icon

Вараш (Кузнецовськ) Тест, як ти знаєш місто?

3.0 for Android

The description of Вараш (Кузнецовськ) Тест, як ти знаєш місто?

Вараш (Кузнецовськ) Тест, як ти знаєш місто? Тест на вашу память і кмітливість. В тесті є питання про популярні місця, події міста, РАЕС, життя міста.

Вараш (до 2016 року — Кузнецо́вськ) — місто обласного значення Рівненської області України, межує з Володимирецьким районом Рівненської області та Маневицьким районом Волинської області.

Місто розташоване у північній течії річки Стир, однойменний зупинний пункт залізниці — за 7 км від залізничної станції Рафалівка на лінії Ковель—Сарни, за 156 км від Рівного. Місто-супутник Рівненської атомної електростанції. Деякий час називалося на честь радянського розвідника, співробітника НКВС, Героя Радянського Союзу М. І. Кузнецова.

Засноване в 1973 році на місці колишнього села Вараш (іран. - авест. Веретрагна), яке згадується у документах з 1776 року. Статус міста з 1984 року. 19 травня 2016 року депутатами Верховної Ради України прийнято постанову про перейменування окремих населених пунктів та районів, зокрема Кузнецовська.

Вараш — одне з небагатьох міст світу, на гербі якого зображена атомна електростанція.

Місто знаходиться на схилі Українського Щита, спостерігаються деякі нерівності земної поверхні, через що на території міста є дві вершини: гора Меслибниця (Північний мікрорайон), і гора Хомецька (санітарна зона РАЕС).

Ґрунт на Волині неродючий, і землеробство не є основним заняттям. Але у селах, які стоять у долинах річок, пощастило більше, оскільки навесні відбуваються розливи річок, і вода приносить родючий мул, що зумовлює розвиток землеробства.

Для населених пунктів біля річок велику загрозу становлять торф'яники, які влітку починають горіти. Біля Вараша також є торф'яники, і деколи над містом можна побачити густий чорний дим, який раз у декілька років може закривати вид на Волинську область. Деякі мешканці помітили, що після горіння торфу впродовж дня у місті з неба падає попіл.

Місто разом з РАЕС було побудоване на карстових пустотах. Ще до спорудження елекростанції у сусідніх селах у такі пустоти провалювались цілі церкви, через що населення було дуже налякане. Безпека міста теж під загрозою саме через карсти. На одній з таких пустот була побудована РАЕС, через що один з енергоблоків може провалитися під землю.
Show More

Вараш (Кузнецовськ) Тест, як ти знаєш місто? 3.0 Update

2017-10-30
Вараш (Кузнецовськ) Тест, як ти знаєш місто? Тест на вашу память і кмітливість.
Advertisement
Previous versions
Similar to Вараш (Кузнецовськ) Тест, як ти знаєш місто?
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App