Şifalı Bitkiler icon

Şifalı Bitkiler APK

The description of Şifalı Bitkiler

Şifalı Bitkiler, insanlar tarafından kapatıldığında, uzun vadede sağlığa yararlı etkileri olan bitkilerin tıbbi özelliklerinin kullanımı ve kullanımı vitamin olarak tanımlanır ve insanlar tarafından maruz kalmış vitamin hastalıkların tedavisinde etkili bir şekilde kullanılabilir. Herhangi bir doktora başvurmadan kendiniz davranın. ..

Şifalı Bitkiler, otlar ve alternatif tıp bitkisel ilaçları ile bitkisel mülkler ile peygamberlik ilaçları ile kanser için şifalı bitkiler bitkisel ilaç ve ilaç kanser için şifalı bitkiler bitkileri ile bitkisel vitamin ilaçlar ile kehanet ilaçları ve bitkisel uygulamalardır.

Şifalı Bitkiler size yardımcı olur İlaç rehberi ve doğal bitkisel terapi uygulamak Ücretsiz tarifler ve doğal bitkisel ilaç topluluğu içerir ..

Şifalı Bitkiler Hastalıkların otlar ile nasıl tedavi edileceğinin sırlarını öğrenmek ve herhangi bir evde mevcut kanser için şifalı bitkiler olan ve herkes vitamin tarafından erişilebilir olan geleneksel halk araçlarını öğrenmek için uygulanan bu uygulama, farklı kanser için şifalı bitkiler kültürlerin tüm insanlar için vazgeçilmez bilgi değerini değerlendirecek tarifler ve yollar içerir.

Doğal bitkisel ilaçlar
Terapötik alternatif tıp
Bitkisel ilaç

Tıp

Çin bitkisel ilaçlar
kanser için şifalı bitkiler
vitiligo
akciğer
candida bitkisel tedavi
prostat kanseri bitkisel tedavi

Bu uygulama aşağıdakileri bilmenizi sağlar:

- Şifalı Otlar Ansiklopedisi
- Bitkisel heral derisi
- Bağırsak bitkilerinin tedavisi

Farklı şekillerde çeşitli şekilleri de görebilirsiniz.

Alternatif tıp ve bitkisel tedavi
Reçete kitabı Alternatif Tıp

Ayrıca, bu bölümde kanser için şifalı bitkiler kehanet tıbbı ve halk tıbbı ile ilgili bilgileri görmek için bir kenara koyun.
Kehanet ilaç ve otlar
Halk hekimliği ve alternatif terapi
Net olmayan kitap kehanet tıbbı
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App