Şifalı Bitkiler icon

Şifalı Bitkiler APK

3 votes, 2.3/5

The description of Şifalı Bitkiler

Şifalı bitkiler ile doğal tedavi yöntemleri bu uyugulama içerisinde sizlere sunulmuştur. Bir çok hastalığın nedeni şifalı otlar kullanılarak belirli katagoriler altında güzel bir şekilde toplanmıştır. Ayrıca Görme engelli kardeşlerimiz için Şifalı Bitkiler Rehberi uygulamasına okuma özelliği de eklenmiştir ve Bütün Bitkisel tedavileri NFC etiketlerine yazabilirsiniz. Şimdiden Rabbim Hastalıklarınıza Şifa Versin.


Şifalı Bitkiler Uygulaması Özellikleri:

1.100 Aşkın şifalı bitkilerleri uygulamada barındırır.
2.Devamlı güncellenen Bitkiler ve iyi geldikleri hastalıklar.
3.Şifalı Bitkilerin iyi geldikleri hastalıkların kategori halinde toplanmış olması.
4. Engelli Arkadaşlarımız için Şifalı Bitkileri okuma özelliği.
5. Şifalı Bitkileri NFC Etiketlere yazma özelliği eklenmiştir.


Şifalı Bitkiler Uygulaması Reklam Poliçesi:

Şifalı Bitkiler Uygulamasının devamlı olarak güncellenebilmesi ve Sunucu masraflarının karşılanabilmesi için. Uygulamamız reklamlı olarak tasarlanmıştır. Şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim.

Feragatname:

Uygulamamız içerisinde yer alan yazılar,görseller bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız. Hamile Hanımların Şifalı Bitkileri kullanması kesinlikle tavsiye edilmez. Uyguluma ve geliçtiriciler herhangi bir zarardan sorumu tutulamaz.

Show More
Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App