We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık icon

Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık

1.0.2 for Android

The description of Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık

• Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık uygulaması ile günümüz hastalıklarına alternatif bir yaklaşım getireceksiniz. Doğanın her konuda ki gücü gibi sağlık konusunda insanlara sağladığı faydaları bu uygulama ile daha yakından takip edebileceksiniz. Her konuda olduğu gibi hastalık ile ilgili konularda da doğa bize müthiş bir imkan sunmaktadır. Bitkisel Tedavi ve Şifalı Bitkiler uygulaması sizlere daha sağlıklı bir yaşam sürmenizde rehber niteliği taşımaktadır.

• Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık Uygulaması 6 katagoride yaklaşık 250'den fazla içerik sunmaktadır. İçerikte yer alan her konu detayları ile incelenmiştir. İçerik konuları başlıkları şu şekildedir;

✔ Hastalıklar
✔ Şifalı Bitkiler
✔ Şifalı Bilgiler
✔ Şifalı Çaylar
✔ Şifalı Yağlar
✔ Şifalı Tarifler

• Her bir konu kendi içersinde bir çok bilgi barındırmaktadır. Örneğin; Hastalıklar ana başlığı altında " baş ağrısı nasıl geçer?, adet söktürücü besinler nelerdir?, karın ağrısına ne iyi gelir? vb. " günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız ve insan hayatını olumsuz yönde etkileyen rahatsızlıklar ile ilgili bilgilere yer verilmiştir.

• Ayrıca Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık uygulaması içerisinde uygulamayı kullananlar arasında mesajlaşmaları ve bilgi tecrübelerini aktarabilmeleri için chat odası bulunmaktadır. Uzman kişilerinde yardımlarına başvurabilecekleri bir platform oluşturulmuştur.

• Kullanıcı dostu arayüzü ile Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık uygulaması bilgi almak istediğiniz konuya hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. Menüde bulunan arama özelliği ile istediğiniz içeriği filtre yapabilirsiniz.

• Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık uygulaması ile birçok yemek tarifi, bitkisel çaylar hakkında bilgiler, şifalı bilgilerin neler olduğu ve detayları, bitkisel kürler, yağlar hakkında bilgiler sizlerle... Sağlık için gerekli olan her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz bir uygulama olma özelliğini taşımaktadır.

• Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık uygulamasında birbirinden şifalı otlar, bitkisel ilaçlar, faydalı bitkiler ve bitkisel ürünler bulunmaktadır. İbrahim Saraçoğlu tarafından desteklenen kürler ve şifalı bitkiler, diyet ve diyet ürünleri, diyet programı gibi çok sayıda içerik bulunmaktadır.

İçerdiği Başlıca Tedavi Çeşitleri;
• Sinüzit Bitkisel Tedavi
• Basur Bitkisel Tedavi
• Hemoroid Bitkisel Tedavi
• Menopoz Bitkisel Tedavi
• Romatizma Bitkisel Tedavi
• Alerji Bitkisel Tedavi


• Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık uygulaması günümüzde bir çok hastalık için alternatif tıp olarak adlandırılan bitkisel tedaviler konusunda sizlerin ayrılmaz bir parçası olacaktır. Geliştirilen uygulama içerisinde ki bilgileri https://www.sifalibitkitedavisi.com/ sitesinden almıştır.


• Bitkisel tedavi yöntemleri hiçbir zaman gerçek tedavi yerini tutmaz. Sadece alternatif tıp olarak düşünülmelidir.

★ UYARI: ★
Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık uygulamasında yer alan yazı, yorum, fotoğraf, grafik veya diğer içerikler kesinlikle herhangi bir hastalık veya kişi için teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir öneri niteliği taşımamaktadır. Uygulamadan alacağınız tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sağlığınızı ilgilendiren herhangi bir durumda, derhal yetkili uzman bir doktor veya sağlık kuruluşu ile irtibata geçilmesi önem arz etmektedir.
Show More

Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık 1.0.2 Update

2017-07-19
Güncelleme Yapıldı

Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Similar to Şifalı Bitkiler ve Tedavileri & Sağlık
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App