ČSARIM 2017 icon

ČSARIM 2017 APK

The description of ČSARIM 2017

Vážené kolegyně a kolegové,

dovolte mi, abych vás jménem výboru České společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny pozval na náš již XXIV. kongres, který pořádáme v Brně ve dnech 7. až 9. září 2017. Přivítá nás brněnské Výstaviště a věřím, že zde najdeme příjemné a důstojné prostředí.

Kongres se koná v roce 170. výročí prvního podání celkové anestézie v Čechách a na Moravě. Tradičně budou pojednána všechna základní oborová témata – anesteziologická péče ve všech jejích souvislostech, perioperační medicína, intenzivní péče i léčba bolesti. Kongresu se zúčastní lékaři i nelékaři a vynasnažíme se, aby program byl přitažlivý pro všechny. Bude sestávat z vyzvaných přednášek i vybraných volných sdělení. Postery budou tradičně představovány v elektronické podobě a věříme, že to navyšuje příležitost k aktivní účasti. Uvítáme hojnou diskuzi k přednesenému, neváhejte využít nabízené možnosti. Máte-li další doporučení, připomínky či návrhy k odbornému programu, neváhejte se s námi o ně podělit, webové stránky www.csarim.cz jsou trvale dostupné a vědecký výbor jistě vezme vaše názory v úvahu.

Součástí kongresu bude tradičně výstava zdravotnické techniky, pomůcek a léčiv. Představitelé farmaceutického průmyslu, výrobců a dovozců zdravotnické techniky a pomůcek se na setkání s vámi těší. I my jejich účast na kongresu vítáme, bez jejich významné pomoci by v současném ekonomickém i legislativním klimatu byl kongres mnohem skromnější a k vám méně vstřícný… Navštivte proto jejich výstavu, pohovořte s nimi, nechte si jejich produkty předvést. Vystavovatelé také jistě využijí možnost k představení své nabídky formou firemních sympozií.

Součástí našich kongresů jsou tradičně osobní kontakty, neformální debaty mimo odborný program, navázání nových přátelství i setkávání se starými známými a přáteli. Organizátoři jistě neopomenou společenskou stránku kongresu – v Brně se k tomu nabízí řada atraktivních možností. Takovou příležitost si nelze nechat ujít. Věřím, že se kongres vydaří a že si z Brna všichni odvezeme hezké vzpomínky a zajímavé odborné poznatky, které naši praxi obohatí.

Srdečně vás zvu k účasti.

prof. MUDr. Karel Cvachovec, CSc., MBA
Předseda výboru ČSARIM
Show More
Advertisement
More From Developer
Comment Loading...
Ooops! No such content!
ČSARIM 2017 Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App