We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Ücretsiz Tarot Falı - Falcınız icon

Ücretsiz Tarot Falı - Falcınız

1.0 for Android

The description of Ücretsiz Tarot Falı - Falcınız

Ücretsiz Tarot Falı, uzman falcılar tarafından tasarlanan, eksiksiz ve kullanımı basit olan Türkçe bir Tarot uygulamasıdır. Bu uygulama, cep telefonu, akıllı telefon ve tablet gibi Android tabanlı cihazların tümünde kullanılabilir.

Bu uygulamanın çalışması gerçekten çok basittir:
1º Tercihinize ve isteğine göre, sahip olduğumuz 10 farklı Tarot arasından seçim yapın.
2º Tarot kartlarına sormak istediğiniz sorularınıza ya da kuşkularınıza odaklanarak tarot falımı aç butonunu tıklayınız.
3º Seçmiş olduğunuz kartların anlamları ve yorumları okuyun.

Neden “Ücretsiz Tarot Falı” uygulamasını kullanmalıyım? İşte size 5 Tane Avantaj:

✓ 10 Tür Tarot 1 Arada, sadece tek bir uygulamada.
Tarot kartlarının bize sağladığı cevapları bilmek için farklı iskambil falcılığı uygulamalarını indirmek zorunda olmaktan bıktınız mı? “Ücretsiz Tarot Falı” ile bu sona erecektir. Sihirli bir çözüm, tek bir uygulamada bulunmaktadır. Şu an 10 çeşit Tarotumuz bulunmaktadır, hepsi ve her biri “Ücretsiz Tarot Falı” uygulamamızda sunulmaktadır.

1. Marsilya Tarotu (Tarot üç kart) – 22 Büyük Arcana’nın anlamlarını Marsilya Tarotu’ndan keşfedin: Sihirbaz, Başrahibe, İmparatoriçe, İmparator, Papa, Âşıklar, Savaş Arabası, Adalet, Yaşlı Adam, Kader Çarkı, Kuvvet, Asılmış Adam, Ölüm, Denge, Şeytan, Kule, Yıldız, Ay, Güneş, Son Hüküm, Dünya ve Deli.

2. Tarot Aşk falı – Aşkla ilgili olan şüphelerinizi giderin: ayrılıklar, ilişkilerin bitişi, tanışma, eski erkek/kız arkadaş ile bir araya gelme.

3. Sağlık Tarotu – Sağlık en önemli şeydir bizim için. Peki, sağlığım daha iyi olacak mı? Hamile olacak mıyım? Hasta mı oluyorum? Bu sorularınızı Sağlık Tarotu’nda bulabilirsiniz.

4. İş, Para ve Çalışma hayatı Tarotu – İş yerinde, para mevzusunda ya da çalışma hayatında problemler mi söz konusu? İş bulabilecek miyim? İşimi mi kaybediyorum? Terfi edilecek miyim? Maaşıma zam gelecek mi? Bu sorularınızın cevaplarını bu Tarotumuzda bulabileceksiniz, hem de ücretsiz!

5. Kelt Tarotu (Tarot çapraz) – Kelt kültürüne ve devrine göre olan bu tarot size hayatın 10 temel yönünü gösterecektir: endişeleri, geçmiş ilişkileri, sağlığı, işi, dostlukları, şansı ve geleceği...

6. Mısırlı Tarotu – Yazılara ve tanrı Thoth’un kitabına dayalı olan Eski Mısır’ın Tarot kartlarını okuyun ve onlar hakkında bilgi sahibi olun.

7. Çingene Tarotu – Çingenelerin gizli dünyasını keşfedin ve Çingene Tarotu’nu içeren 36 kartlı deste hakkında bilgi sahibi olun.

8. Meleklerin Tarotu – Tanrı’nın habercileri ile büyük enerjinin ve ışığın habercileri, meleklerin ve baş meleklerin 78 adet kartı ile iskambil falcılığında temsil edilmektedir.

9. Osho Zen Tarotu – Zen derslerinin yaşamı ve felsefesi bu 78 kartın destesinde yer almaktadır. Kendinizi tanıyın, içinize bakıp yolunuzu keşfesin ve bu yolu yansıtın.

10. Evet ya da Hayır Tarotu (Tek kart tarot)– Hassas ve spesifik bir soru sorun, birkaç saniye bekleyin ve sorunuza hemencecik cevap bulacaksınız: olumlu (evet) ya da olumsuz (hayır).

✓ ¡Bu uygulama ÜCRETSİZ!
Evet, okuduğunuz gibi 10 çeşit Tarot’la birlikte bunların okunuşu ve yorumları tamamen ücretsiz ve Türkçe.

Show More

Ücretsiz Tarot Falı - Falcınız Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Recommended
Download
APKPure App