We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Çocuk Muskası icon

Çocuk Muskası

1.0.0 for Android

The description of Çocuk Muskası

Muska ciddi bir iştir. Ardında bin yılların geleneği ve deneyimi ile her inanç sistemine ve semavi dinlerde uygulaması vardır. Kötülüklerden korunmak ve iyiliklerin yolunu açmak umudu ve isteğiyle insanlar inançları doğrultusunda hep muska taşımışlar ve bu geleneği farklı biçimlerde gelecek kuşaklarına aktarmışlardır.

Şimdi biz bu hizmeti en güvenilir biçimde size online olarak sunuyoruz. Muskalarımız çevrelerince sayılan sevilen ve tam ehliyetli hocalar tarafından İslam külliyatı titizlikle taranarak hazırlanmaktadır. Biliriz ki her derdin çaresi Yüce ALLAHtandır. Sunduğumuz muskalar hayırlısıyla sizin en büyük manevi desteğiniz ve çare kapılarının anahtarı olacaktır.

Sağlıklı bir evlat hasreti çekenler;

Hanımlar,
Hamile kalamıyorsanız, hamileliğiniz peşpeşe düşükle sonuçlanıyor ya da sancılı geçiyorsa, yenidoğan ölümleri gözünüzü korkutuyorsa…

Beyler;
Hayırlısıyla bir evlat sahibi olma konusunda sorunun kendinizden kaynaklandığını düşünüyorsanız…
UMUDUNUZ KIRILMASIN!

Tüm tıbbi teknik ve tedavilerin yanında ve artık bunların yetersiz kaldığını düşündüğünüz zamanda çare ancak maneviyata sıkı sıkı tutunmaktadır. Allah şüphesiz ki hepimiz hakkında en hayırlı ve doğrusunu bilendir. O’nun şefaatini ve kerametini üzerinizde hissetmeniz için başarısı ve güvenilirliği kanıtlanmış bu muska en ehil hocalarımız tarafından hazırlanmaktadır.
Show More

Çocuk Muskası Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App