We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Çiftçim Yanımda icon

Çiftçim Yanımda

1.3 for Android

The description of Çiftçim Yanımda

Çiftçim Yanımda Nedir?
Tüketicinin yüksek fiyatlar altında ezildiği üreticinin bu fiyatlara rağmen emeğinin oldukça altında kazanç sağladığı mevcut sistemde her iki tarafa da kazan sağlayabilme inancıyla ortaya çıktı.
Çiftçim yanımda, tarımsal üreticinin satış ücreti yönünden emeğinin karşılığını almasını ve tüketicinin ise ürünlere daha ucuza ulaşabilmesini sağlayan bir uygulamadır. Alış-veriş sürecinde aracı sayısını azaltarak bu amaca yönelik hizmet verecek uygulama, üreticinin ürününü satışa sunduğu ve tüketicinin de satın alımını gerçekleştirdiği platformdur.

Neden Çiftçim Yanımda?
Üreticiden tüketiciye gelene kadar oluşan dudak uçuklatıcı fiyat uçurumlarına nasıl çözüm bulabiliriz sorusuyla yola çıktık. -Konu ile ilgili detaylı makale- Geliştirilecek uygulamanın aracı sayısını en aza indirerek üreticinin emeğini karşılayacak bir fiyattan satması ve tüketicinin de daha ucuza alım gerçekleştirebilmesi gerekiyordu. Bu tespitin ardından, arada iletişim sağlayarak alışverişin gerçekleşebileceği bir platform geliştirmeye odaklandık.
Show More

Çiftçim Yanımda Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Çiftçim Yanımda
More From LOY Community
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App